Przygotowanie mebli i innych urządzeń - demontaż pakowanie

Najczęściej prace przygotowawcze do transportu wykonywane są w dniu przeprowadzki. Jednak wcześniejsze przygotowanie rzeczy do przeniesienia pozwoli na skrócenia czasu i zaoszczędzenie pieniędzy. Wszystkie prace przygotowawcze są profesjonalnie przeprowadzone przez naszych pracowników a twoje rzeczy są całkowicie zabezpieczone przed uszkodzeniem .

Jak zaoszczędzić podczas przeprowadzki?

  • Zadbaj o miejsce parkingowe dla pojazdu do transportu znajdujące się w pobliżu wejścia do budynku (czas wymagany do załadunku / rozładunku znacznie się skróci)
  • Demontaż mebli i sprzętu oraz przygotowanie rzeczy można zrobić na własną rękę np:usunąć wszystkie luźne półki z szaf.
  • Rzeczy pakowane w kartony lub inne opakowania warto opisać co pozwoli na łatwiejsze znalezienie konkretnego przedmiotu po przeprowadzce w nowe miejsce.

Pytania i odpowiedzi

Czy możliwy jest transport,przeprowadzka w weekend lub święta?
Oczywiście możemy wykonywać usługi transportowe w weekendy i święta bez dodatkowych opłat .
Ile zapłacę za transport?
Cena zależy od liczby przenoszonych mebli i rzeczy, ilości pięter w budynku oraz czy jest winda.Czy chcesz korzystać z pomocy naszych pracowników do pakowania i przenoszenia rzeczy lub wolisz tylko zamówić samochód z kierowcą. Odległość z punktu A do punktu B
Jakich materiałów używamy do pakowania ?
Używamy tylko wysokiej jakości, specjalnie przeznaczonych do tego celu kartonów,folii bąbelkowej i koców.

Zadzwoń